Przejdź do treści
WTZ Lipinki
2
Przejdź do stopki

Basen

Basen

Treść

W ramach zajęć z fizjoterapii grupa naszych Uczestników wybrała się na basen, by spędzić czas na regeneracji i czystej rekreacji. Głównym celem wyjazdu był relaks w wodzie, która naturalnie odciąża ciało i pozwala wspaniale odpocząć.

Uczestnicy z wielką radością korzystali z wodnych atrakcji. Spotkanie w basenie było doskonałą okazją do integracji, swobodnych rozmów i wyciszenia się w przyjaznej atmosferze.

Taki wodny relaks to dla nas idealne połączenie dbania o dobre samopoczucie z cudowną zabawą.

Wszyscy wrócili do warsztatu zrelaksowani, uśmiechnięci i pełni pozytywnej energii! 🌞🌞💦🏊

 

17770